Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 17536419

nr 1753 6419

Rokokostil, förgylld, 136x53

Kondition: skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:49:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.875 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.875 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor